Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mariusz Janicki poleca nowy numer POLITYKI

(1)
Ustawa o IPN, przewidująca kary więzienia za „niewłaściwe” interpretowanie historii Holocaustu, to przykład politycznego i dyplomatycznego partactwa. Powstaje pytanie: po co to było PiS?
  • 2018-02-06 22:08 | Falicz Jedrek

    Partactwo wedlug ambasady Izraela

    O ile pamietam ustawa o IPN zostala przyjeta po prawie dwoch latach procedowania bez wyraznego sprzeciwu opozycji ( bylu jedynie zastrzezenia co do Ukrainy) i POLITYKI... trzeba bylo instrukcji z Tel Avivu by opozycja i opozycyjni redaktorzy...przejrzeli na oczy.

    Malo tego sama Pani ambasador Izreala byla zaskoczona instrukcjami wyslanymi przez premiera Netajahu. A to wszystko jak sie nam teraz tlumaczy w ramach polityki wewnetrznej Izraela i koniecznosci przebicia Lapida (tego od polskich obozow smierci) w jak widac bardzo politycznie nosnym w Izraelu antypolonizmie.