Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zaprzęg demonów

(5)
Strach patrzeć, jak uruchamiają się stare „syjonistyczne” skrypty, mojemu pokoleniu dobrze znane sprzed równo pół wieku, z partyjnej kampanii Marca 1968 r.
  • 2018-02-07 00:04 | edwardg

Wizja

Trafnie i celnie ujeta problematyka.Szacunek dla autora.
  • 2018-02-08 22:50 | TKosowski

Re:Zaprzęg demonów

A ja mam cudny sen: Że Morawiecki albo Czaputowicz słyszalnie dla świata wywrócą ten stół....
  • 2018-02-10 19:03 | Berbla

Oj, doskonale pamiętam 68 rok i bezprzykładne ataki "antysyjonistyczne"!Publikacje Gontarza... Najbardziej obrzydliwy był dla mnie atak na Jasienicę. Z nowszych - Mazowiecki - Żyd!Nie pomogły wyjaśnienia biskupa płockiego o wielowiekowej katolickiej tradycji rodu Mazowieckich. Od jednego z księży usłyszałam - to biskup też Zyd! Inny haniebny atak biskupa na ks. Lemańskiego - czyżby ksiądz też obrzezany???To tkwi bardzo głęboko nie tylko w ciemnym ludzie!!!
  • 2018-02-11 07:47 | arkadia

Chyba tylko biologia uwolni nas od Kaczyńskiego.Każdy naród ma przywódców na jakich zasługuje.Rosjanie mają Putina, Amerykanie prezydenta o mentalności dziesięciolatka, Włosi mieli miłośnika bunga bunga...
  • 2018-02-13 15:04 | joliwa

jak czytam wszystkie analizy postępowania posła JK, to zastanawia mnie, dlaczego koledzy z dawnej S pozwolili mu wyrosnąć i obrosnąć. Przecież charakter mu się nie zmienił. Ale jak sobie przypomnę czasy tzw drugiej S, kiedy paru z moich znajomych działało (a czasy były chude) i ich domy bardzo zasobne w dary, a aktywność skkierowana głównie na gromadzenie dóbr, to myślę, że chytrość i pazerność jest naczelną cechą i wyjaśnieniem.