Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Uganda: nagie kobiety bronią ziemi

(2)
Ziemia, która dla wielu mieszkańców Ugandy była dotychczas jedyną żywicielką, staje się powoli towarem, na który stać tylko zagranicznych inwestorów.
 • 2018-02-07 01:24 | Kosal

  Nagos kontra wlasnosc

  Bla, bla, bla panie redaktorze. Jak zobacze pana artykul to wiem ze bedzie o zlym kapitalizmie i o dobrym kolektywizmie. Wedlug pana redaktora to ci Ugandanczycy powinni siedziec na wsi, uprawiac zbiorowo ziemie i nie pchac sie do slumsow w miescie. Ci niewdziecznicy nie suchaja sie pana redaktora i zamiast wspierac koletyw chca wlasnosc indiwidualna. Ciekawe ze w panskim Zawierciu po przemianie nie ostal sie ani jeden koletyw (kolchoz) ale pan redaktor poleca to czarnym. Mozna to nazwac rasizmem jako ze po co takiemu wygody miasta gdy on ma wszystko na wsi.
 • 2018-02-07 19:52 | Aspiryna

  Re:Uganda: nagie kobiety bronią ziemi

  Jedno krotkie pytanie, panie "Kosal"... czy byl pan kiedykolwiek w Afryce?

  P.S. Czy otrzymal pan tez jakis dyplom z "Trump University"?