Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pan red. Jerzy Baczyński pyta: "Po co on to robi?".

(2)
2018-02-07 11:15 | artur702
W dzisiejszym wstępniaku Polityki Pan redaktor Jerzy Baczyński zadaje pytanie, które jak choroba przetacza się na łamach polskiej prasy racjonalnej intelektualnie: "Po co on to robi?" - chodzi oczywiście o Jarosława Kaczyńskiego. Niszczenie państwa polskiego, Polski i Polaków trwa już dwa lata, a mądrzy, wykształceni dziennikarze i komentatorzy polityczni nieustannie pytają o to samo. Naiwni? Oczywistość leży jawnie naga, nie przybrana pachnącymi kwiatkami. Chodzi mu o zniszczenie Polski, zniszczenie polskiej państwowości, polskiej armii, edukacji, polskiego prawodawstwa i wymiaru sprawiedliwości, zniszczenie przyrody, dzikiej zwierzyny, opieki zdrowotnej Polaków, zniszczenie wszystkich dziedzin naszego życia społecznego. Jarosław Kaczyński zaciekle nienawidzi Polski i Polaków. Przekupił i zastraszył liczne grono rodzimych zdrajców, którzy mu w tym dziele pomagają. Nie mogą się cofnąć, bo czeka ich więzienie. Główny cel rządów Jarosława Kaczyńskiego znajduje się w ciągłym toku realizacji. Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wie po co on to robi? Przecież to pytanie jest bez sensu. Po to, żeby nas zniszczyć. Jak przyjmiecie to Państwo do wiadomości, przestaniecie się dziwić.
  • 2018-02-08 09:54 | artur702

    Re:Pan red. Jerzy Baczyński pyta: "Po co on to robi?".

    Wszystkie działania Jarosława Kaczyńskiego i jego skorumpowanych rodzimych zdrajców zmierzają teraz do pozbawienia Polski długoletnich sojuszników. Zrażając do Polski niedawnych naszych przyjaciół czyni Polskę osamotnioną, tworzy korzystny grunt dla zaspokojenia swoich nienawistnych celów poprzez wykorzystanie wrogich wobec Polski stosunków z Rosją Putina, do wykorzystania rosyjskiej armii w ostatecznym fizycznym zniszczeniu Polski. Gdy mu się to uda, jego nienawiść zostanie zaspokojona. Zniszczona przez Antoniego Macierewicza Polska Armia nas nie obroni. Chociaż był czas, że mogła nas obronić. Niestety, ten czas już należy do przeszłości. Słodko się spało.