Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pisopaci mamią swój elektorat zwrotem wraku tutki.

(1)
2018-02-08 10:04 | artur702
"Zaistniały już okoliczności pozwalające na zwrócenie nam wraku". A ciemny lud to kupuje. W pisopatycznym elektoracie myślą sobie: "starają się". Każdy zdrowo myślący człowiek wie, że dopóki w Polsce trwa oficjalnie ciągle niezakończone śledztwo w sprawie tej spowodowanej kompletną zbiorową ignorancją pisopatów katastrofy lotniczej, w Rosji także oficjalnie śledztwo będzie trwać i wraku nam nie zwrócą. Zresztą komu myślącemu ten wrak jest potrzebny? Mnie nie.