Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak szybko się zakochujesz? Sprawdź

(1)
Jednym przychodzi to szybciej, innym wolniej. U jednych uczucie trwa dłużej, innym migiem przechodzi.
  • 2018-02-08 22:30 | zbigniew

    wspomnienia, wspomnienia...

    zdobylbym w tym tescie niewyjete 25 punktow, ale obecnie... 65+, wspomnienia tylko. Jak sobie przypomne piosenke Pronko ..."Małe tęsknoty krótkie tęsknoty, znaczące prawie tyle co nic, nagłe i szybkie serca łopoty, kto by nie znał ich"...
    Dobrze ze jeszcze jestem w stanie choc te rozliczne lomoty pamietac, i wszystkie te cudowne kobiety ktore je wywolywaly :)