Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co z tym Wrocławiem?

(1)
2018-02-09 13:03 | jakowalski
Jak to jest:
- Wrocław zdobył tytuł The Best European Destination 2018. Gratulacje – dolnośląska metropolia wygrała w konkurencji z Bilbao, Colmar, Mediolanem, Budapesztem.
https://portretymiast.blog.polityka.pl/2018/02/09/wroclaw-lubi-wygrywac/?nocheck=1
- Uwaga, smog! Wrocław najbardziej zanieczyszczonym miastem świata
http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,23001725,uwaga-smog-wroclaw-najbardziej-zanieczyszczonym-miastem.html#Z_MTstream
Komu wierzyć?