Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pomnik "schodkami do nieba szli".

(2)
2018-02-09 14:21 | artur702
Pomnik wstydu pisopatów pn. "schodkami do nieba szli" przedstawiać będzie alegorycznie łańcuch przyczyn tej katastrofy. Każdy schodek pomnika to kolejne zaniechanie regulaminu, procedury, doświadczenia, to brak profesjonalizmu, kolejne olanie obowiązujących przepisów, wymogów, świadectwo pisopatycznego lekkoduchostwa i bylejakości. A wszystko to wzięło się z nieprzebranych zasobów pychy i buty, którą pisopaci z przyrodzonej głupoty pomylili z godnością.
  • 2018-02-09 18:28 | artur702

Re:Pomnika w przyszłości nie usuwać.

Poczytałem na różnych forach komentarze na temat tego pomnika i zauważyłem, że wiele wpisów internautów prognozuje przyszłą likwidację pomnika po odejściu PiS od władzy. Ja proponuję jego pozostawienie, ponieważ świetnie się nadaje do zmiany znaczenia oraz zmiany przedmiotu upamiętnienia. Jeżeli na każdym schodku wykujemy w kamieniu kolejno wszystkie przyczyny katastrofy smoleńskiej, stanie się pomnikiem pisowskiego wstydu oraz przestrogi na przyszłość. Aby prawo, prognozy, regulaminy, procedury, kompetencje, doświadczenie i wiedza zawsze były przestrzegane.