Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ostrzeżenie

(2)
2018-02-09 21:03 | jakowalski
Dla Blogu podobno ateistycznego red. Kowalczyka. Tam się szkaluje Polskę pisząc o polskich obozach koncentracyjnych pod tytuerm "Czy Bereza Kartuska była jedynym „polskim obozem koncentracyjnym”.
https://kowalczyk.blog.polityka.pl/
  • 2018-02-19 11:51 | jakowalski

    Re:Ostrzeżenie

    Przypominam, że usuwanie prawdy o Holokauście, w tym o uczestnictwie w nim Żydów z Judenratów i z Jüdischer Ordnungsdienst (dosł. Żydowskiej Służby Porządkowej, potocznie zwanej policją żydowską albo tzw. odmanami) oraz o żydowskim pochodzeniu Hitlera, Himmlera, Goebbelsa czy też Franka to jest przestępstwo typu „Holocaust denial”.