Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja płyty "Haydamaky/Mickiewicz?Stasiuk"

(1)
2018-02-10 19:42 | MWitoldS
Nie rozumiem czemu ocena 6/6? Za dobre intencje? Jak lubię i szanuję Stasiuka tak tutaj zabrakło mu samokrytycyzmu. Muzyka OK (jak zwykle u Haydamaków), recytacje Stasiuka żenujące. Jak deklamacje ze szkolnej akademii. Zabrakło przytomnego reżysera czy aranżera i wyczucia. No i warsztatu. Przydałby się aktor - jak Linda zaproszony przez Świetliki. Swoją drogą muzyka Haydamaków lepiej współgra z podśpiewywaniem i śpiewem niż z recytacją...