Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mariusz Janicki poleca nowy numer POLITYKI

(2)
Obóz rządzący uważa, że Polska jest nieustanie zagrożona i atakowana, że podważane jest dobre imię kraju, zniekształcana jego historia.
  • 2018-02-13 19:02 | &

    Klimat zagrozenia

    Bo tak kaze okupant amerykanski. USA chca wojny z Rosja ale chca posluzyc sie miedzy innymi polskimi idiotami. Wymyslajac bron chemiczna w Iraku mieli pretekst do zniszczenia tego kraju, ktory chcial im sie wymknac spod kontroli. Teraz tez trzeba znalezc pretekst.
  • 2018-03-01 05:49 | erka-4

    Re:Mariusz Janicki poleca nowy numer POLITYKI

    "Obóz rządzący uważa, że Polska jest nieustanie zagrożona i atakowana, że podważane jest dobre imię kraju, zniekształcana jego historia. Ma to być skoordynowana w międzynarodowej skali przez złowrogie siły akcja zniesławiania narodu, odbierania mu godności i zasług. Cały ten spisek ma na celu osłabienie pozycji Polski i wydanie jej na żer wielkim rynkom kapitałowym." - nie obóz rządzacy tak uważa,a tak uważa większość Polaków,przecież wyraźnie dziś widać,że zamierzano ze wszystkiego okraść Polaków,nawet polskiej tożsamości pozbawić.Wszak otwarcie i bez żadnego zahamowania nie tak dawno w TVP INFO pewien "polak",który jest członkiem gminy żydowskiej wyraźnie oświadczył,że pojęcie "NARÓD POLSKI TO NIE JEST KATEGORIA PRAWNA" czyli ,że Polacy narodem nie są w kategorii prawa,zatem o czym ta żydowska jest gadka.Jeżeli już tak otwarcie i bez zahamowań nijakich się o Narodzie polskim twierdzi tu w Polsce,to co dopiero się mówi tam na Świecie.I to mówi członek narodu przecież,który jest i ma prawo istnieć,a polski naród ma być tego pozbawiony i wyrzucony poza nawias prawa,zdaniem tego polskiego Żyda.Takie słowa,gdyby Polak skierował w kierunku Żydów to o antysemityzm migiem byłby oskarżony,a zatem ja tego pana,który miał takie wystąpienie,i wszystkich podobnych do niego,oskarżam o antypolonizm,a to musi być ścigane podobnie jak to Izrael czyni.Tam za coś takiego można dostać pięć lat odsiadki,w Polsce trzy lata jedynie,a jaki szum powstał na całym Świecie.Ciekawe,no nie ??? - https://www.youtube.com/watch?v=1namibcqhEY - żeby nie tracić zbyt dużo czasu na wysłuchanie całego programu wystarczy odsłuchać od setnej minuty.Ale warto cały odsłuchać,żeby sobie pogląd wyrobić na temat poglądów szerzonych przez członków polskich gmin żydowskich.