Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

TECHCROUD - Katarzyna B z zarzutami i milionowe przetargi

(2)
2018-02-14 16:01 | jakkko
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/z-zarzutami-wygrywala-przetargi-dla-rzadu/cy52647

Jak to możliwe, że kobieta z wyrokiem i zarzutami prokuratorskimi zarządza firmą TECHCROUD jako prezes zarządu i wygrywa rządowe przetargi na milionowe kwoty! Przetargi realizowane są na rzecz najważniejszych instytucji w tym kraju np. MINISTERSTWO FINANSÓW!
To skandal, że nikt tego nie weryfikuje, nie kontroluje...
Katarzyna B skazana juz wcześniej prawomocnym wyrokiem dziś ma dostęp do poufnych i wrażliwych danych naszego kraju!

Polecam artykuł!