Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

To nie premie. To łapówki korumpujące w czynie zła.

(1)
2018-02-16 11:23 | artur702
Aby Jarosław Kaczyński mógł realizować swoje marzenie zniszczenia znienawidzonej przez niego Polski i Polaków, musi korumpować kupioną elitę najemników, stale sowicie opłacanych zdrajców. Kochani. To nie są żadne premie. Nie dajcie się omamić pozorną "legalnością" jakoby "premii". To bezczelne korumpowanie czystego zła niszczącego naszą Ojczyznę pieniędzmi z naszych podatków. Czy zdajecie sobie wreszcie sprawę z tego, kogo wybraliście do rządzenia Polską? Zajadłego wroga Polski, wroga Polaków, państwa polskiego oraz wszelkiej polskości.