Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niezłomny łamacz prawa i dobrych obyczajów ma się dobrze.

(2)
2018-02-16 11:48 | artur702
Jakoprezydent ("ja, jakoprezydent") w dobrym nastroju sieje kawałami. Mam wrażenie uczestnictwa w cyrkowym występie clowna, tyle że nie lubię cyrku i z własnej woli tam nie bywam. A z mojej ukochanej Ojczyzny nie mam dokąd uciec. Zresztą tu jest moje miejsce. Mój pępek na Ziemi. Moje pola, lasy, strumienie, ptaki, wspomnienia z młodości, moja rodzina i groby bliskich. Tu jest moje miejsce. Nie odstąpię go wrogim najeźdźcom.