Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Potworny atak

(2)
Polska PiS przypomina dziś jakiś matrix, równoległą rzeczywistość, w której władza toczy nieustanną, niewypowiedzianą wojnę z potężnymi, na ogół ukrytymi, przeciwnikami.
 • 2018-02-16 17:52 | izakan

  Kto za, kto przeciw.

  Myślę, że gdyby to faktycznie była jedna trzecia społeczeństwa popierająca PIS, nie byłoby tak źle. PIS popiera blisko połowa społeczeństwa, a pozostali w razie potrzeby też go poprą. Umiejętnie dozowane obietnice finansowe, usuną ewentualne wątpliwości.
  Są także inne metody konsolidowania Polaków i budowania wspólnych frontów.
  Bez względu na poglądy, społeczeństwo jednomyślnie potępia "tych wrednych Żydów", co to chcą nas doszczętnie obrabować i do tego zarzucają nam wyimaginowane zbrodnie, których rzekomo mieliśmy się dopuszczać. A to przecież jest zniewaga wołająca o pomstę do nieba.
 • 2018-02-19 17:50 | Aspiryna

  Re:Potworny atak

  Wieslaw Gomulka prowadzil w roku 1968 nagonke na Zydow i mial na to (ciche, lub mniej ciche) poparcie sporej czesci spoleczenstwa... tyle, ze nie pomoglo mu to na zbyt dlugo.