Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Powstanie w getcie to także część polskiej historii. PiS tego nie zmieni

(3)
2018-02-17 12:39 | delfin
Może powinniśmy się już przyzwyczaić do faktu, że ludzie sprawujący władzę są jedynie odbiciem społeczeństwa, a nie jego wybitnymi przedstawicielami. Niemniej czasem można pomarzyć, że ktoś kierujący w imieniu państwa dużym regionem ma trochę szersze horyzonty, nieco oczytania, wiedzy ogólnej i nieco wyższą niż przeciętna inteligencję. Negując pewien ważny gest, Pan Wojewoda Mazowiecki zaprzecza niestety tym wszystkim cechom dając dowody na swoją małość i kołtuństwo. Na pewno jest wielkim polskim patriotą i bardzo głośno walczy o godność Polaków i popiera nowelizację ustawy o IPN. Dla świata, któremu bliższe są czyny niż deklaracje, poświadcza jego obawy o zakamuflowanie w tym akcie, a obecne w polskiej mentalności, chęci zafałszowania historii, zakłamania i polskiego antysemityzmu. Mój stosunek do innych, świadczy Panie Wojewodo o mnie, ale Pański, jako pewnego rodzaju reprezentanta narodu o nas wszystkich, …niestety. Wstyd mi za Pana.