Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Seksafera pogrąża Oxfam. Pokłosie akcji MeToo?

(5)
Orgie, wykorzystywanie dzieci i dorosłych, zamawianie prostytutek - Oxfam nie może dłużej ignorować skandalicznych zachowań swoich pracowników. Czy Roland Van Hauwermeiren i jemu podobni pociągną brytyjską organizację na dno?
 • 2018-02-17 14:34 | jakowalski

  Dlatego też na Zachodzie jest aż tylu woluntariuszy,,,

  ... chętnych na dopłacanie do niesienia tzw. pomocy w tzw. III świecie.
 • 2018-02-18 05:41 | zbigniew

  Re:Seksafera pogrąża Oxfam. Pokłosie akcji MeToo?

  na zachodzie???
  Ten komentarz jest niedopuszczalny bo w prymitywny sposob poslugujacy sie kliszami (moralna degrengolada Zachodu przeciwstawiona ideowosci Wschodu, zwlaszcza oczywiscie szlachetnosci i czystosci moralnej Narodu Polskiego, przeciez zaden Polak tak haniebnych czynow by nie popelnil, a kto smie Polaka oskarzac, temu przylozyc ustawa o IPN za szkalowanie).
  Rownie dobrze (i rownie idiotycznie) mozna by twierdzic ze stosunkowo duzy nabor do seminariow duchownych w Polsce wynika z duzej ilosci pedofili, ktorzy chca w ten sposob dojsc do pozycji umozliwiajacej im dostep i mozliwosc wykorzystywania dzieci na calym swiecie, vide np. biskup Wesolowski i Puerto Rico (?). Jedno i drugie twierdzenie swiadczy o wyjatkowym prymitywizmie intelektualnym twierdzacego, , no ale "jakowalski" przyzwyczail nas do tego...
 • 2018-02-18 05:53 | jakowalski

  Re:Seksafera pogrąża Oxfam. Pokłosie akcji MeToo?

  Przecież te wszystkie organizacje charytatywne istnieją tylko po to, aby dbać o członków swojego zarządu i swoich pracowników z wyższych stanowisk. Główna kwatera Oxfam w Australii jest bardziej luksusowa niż większość siedzib międzynarodowych koncernów. Oni mają tam nawet ogród na dachu oraz saunę z basenem. Ciekawe po co?
 • 2018-02-20 09:56 | Alrus

  Re:Seksafera pogrąża Oxfam. Pokłosie akcji MeToo?

  Zbigniew -
  " (moralna degrengolada Zachodu
  przeciwstawiona ideowosci Wschodu, zwlaszcza oczywiscie szlachetnosci i czystosci moralnej Narodu Polskiego, przeciez
  zaden Polak tak haniebnych czynow by nie popelnil, a kto smie Polaka oskarzac, temu przylozyc ustawa o IPN za
  szkalowanie)."
  Pokażesz, gdzieś to wyczytał?..
  Bo widzisz, właśnie posłużyłeś się kliszą stworzoną przez siebie, albo bezmyślnie powtarzaną.
  Brzydko się bawisz.

 • 2018-02-21 18:24 | jakowalski

  Re:Seksafera pogrąża Oxfam. Pokłosie akcji MeToo?

  Alrus
  Zachód gnije od dawna. Nie widzisz tego? Nie czujesz?