Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Koszmar oczekiwania na diagnozę

(1)
Przebudowę ochrony zdrowia trzeba zacząć od systemu diagnozowania chorób. Dziś na badania, które temu służą, marnujemy pieniądze, zdrowie i czas.
  • 2018-02-17 14:55 | Bolesław Bonczol

    Koszmar oczekiwania na diagnozę

    Pierwszy problem jest zostać zarejestrowanym.W moim wieku pójście do lekarza jest problemem bo mam kłopoty z chodzeniem.Mamy jedną przychodnię w której rejestracja nie jest mordęgą bo nie ma tam sygnału "zajęte" tylko odzywa się głos powiadamiający nas,że to Przychodnia taka owaka i,że jestem np. 20-sty w kolejce.Naturalnie musi się czekać w kolejce,ale jest to mniej stresowe aniżeli "polowanie" na połączenie-aha zapłata za telefon.Uważam,że wiele ludzi ma nielimitowane czasy rozmów np.płacę 19,90zł za nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórkowe telefony na terenie Polski.Żaden problem dla wielu.Zapewne można ten problem jeszcze usprawnić.