Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bójcie się swoich facebooków!

(1)
Bójcie się swoich facebooków. W Sępólnie jest dziennikarz, który je przetrząsa.
  • 2018-02-17 15:15 | Bolesław Bonczol

    Bójcie się swoich facebooków

    Zarówno na Facebooku ja i Tutaj mało kto występuję pod własnym nazwiskiem.Ten stan pozwala ludziom na bezkrytyczną wypowiedź.Uważam,że zarówno Facebook jak i inne media po winne drukować wypowiedzi tylko podpisane autentycznym Nazwiskiem i imieniem.U Was w Polityce jest to tym łatwiejsze,że wiadomo kto pisze-abonent.Albo umówmy się,że od dzisiaj każdy będzie mógł podpisać się dowolnym pseudonimem.