Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po wyborczym sukcesie PiS uaktywnili się politycy „dawnego” SLD. Nikt jednak nie poszedł tak daleko jak Aleksandra Jakubowska, która poprowadziła program w telewizji braci Karnowskich. Będą następni?
 • 2018-02-23 12:10 | janadam48

  Re:Sojusz SLD z prawicowymi mediami? Teraz to możliwe

  Tylko krowa nie zmienią poglądów. Jedna po ucieczce i złapaniu przez dzielnych weterynarzy wolała popełnić samobóstwo. Pani J. nie jest wyjątkiem, część tych mikrofonowych bojowników widzi gdzie są frukty i już sadowią się na dobrych posadach. Nam wciskają ciemnotę a sami łapią dobre fuchy. Wystarczy posłuchać prowadzącego,,gościa radiazet". PIS będzie rządził długo. O demokratycznych wyborach możemy zapomnieć. Opozycja robi wszystko aby nie wygrać wyborów.
 • 2018-02-23 13:19 | żyga

  Re:Sojusz SLD z prawicowymi mediami? Teraz to możliwe

  Mizeria grabarza lewicy nie miał programu ,bo w czasie kampanii wyborczej nie zabierała głosu.A pani od tzw serca.Jest wierna szefowi i po jego układzie z pisowcem po wyborach samorządowych dmie w te same trąby draństwa.A prawicowcy otaczają się ludżmi po wyrokach i przygłupach,bo uczciwi unikają ich jak korniki szyszki.. w lesie.Gdyby krasomówca w sweterku miał odwagę i zależało mu na lewicy,wywalił by Millera z partii i ruszył słupki w górę.Dziś zrozumić można dlaczego padli młodzi ,Olejniczak i ten co poszedł do PO.Otóż Miller zalatwil ich z pomocą nieudacznikow i kariwrowiczów z terenu -bo w partii byli dla interesu -i miał w zamiarze układ z Kaczyńskim?Wszak to komuna ale z religją.Czas pokaże.
 • 2018-02-23 15:35 | Lubicz56

  Re:Sojusz SLD z prawicowymi mediami? Teraz to możliwe

  2018-02-23 11:55 | satrustequi

  Jeśli za standard cywilizacyjny uznamy dostep do koryta, to jak najbardziej broni. Umówmy sie, ze w ostatnim ćwiećwieczu nie bylo w Polsce partii mniej ideowej niz SLD. Szanowny Kolega chyba nie zrozumial przekazu artykulu, który skomentowal. Wiem, ze to teraz modne ale bez przesady :)
 • 2018-02-23 16:31 | samba kukuleczka

  Re:Sojusz SLD z prawicowymi mediami? Teraz to możliwe

  Akurat Aleksandrze Jakubowskiej aż tak bardzo się nie dziwię mając w pamięci jak na niej niektóre tytuły prasowe (szczególnie ten jeden najważniejszy)"jeździły i prawdę mówiąc zniszczyły jej życie, nie tylko polityczne.
  Swoją drogą, aby zniszczyć między innymi ta Panią pewna gazeta na literę Gie wypromowała osobę która teraz rozp... trzecią władzę.
  Mało przejrzyste?
  To marna prowokacja ( nagrana na taśmę magnetofonową) dwóch napierd... facetów z której nic po kilkunastu latach nie okazało się prawdą, zmieniła tak naprawdę karty polskiej historii.
  Z partii która raczej marnie rokowała na przyszłość, nagle w czasach rywinowej komisji PIS doszedł do wadzy (po raz pierwszy), Lech Kaczyński miał się okazać mężem opatrznościowym polskiej prawicy,a Zbigniew Ziobro wirtuozem myśli prawniczej.

  A decyzja Jakubowskiej?
  Wróg mojego wroga może się stać przyjacielem. Przyjacielem pragmatycznym.
 • 2018-02-23 18:47 | geozak

  Re:Sojusz SLD z prawicowymi mediami? Teraz to możliwe

  Nigdy nie należałem do PZPR .Wiele lat pracowalem w Stoczni im .Warskiego wspólpracowalem z wieloma członkami partii traktowałem ich z szacunkiem jeśli starali się pracowac dla Polski i Polaków.Mieszkajac w USA dalej z nimi utrzymuje kontakty towarzyskie.

  Władza PiS jak każda inna powinna kierowac sie ocena dokonań co kto zrobił dla Polaków i Polski i jeszcze ile może zrobić.Nie musza to byc stanowiska w polityczne ale fachowe ,doradcze gdyż tacy jak pani Jakubowska i wielu innych zapewne ma kwalifikacje i chęci aby zrobić wiele dobrego dla społeczeństwa.

  Wielu tzw.inteligentów choćby środowisko prawnicze ustawiło się bokiem do zmian forsując postawy anarchistyczne i destrukcyjne.Spotyka ich pochwala wielu piewców dawnych układów III RP.Podcinaja gałaż na której siedzą.Czas zabrać im 15 % zarobków i dać te pieniadze urzednikom obsługujacym sady.Przecież to nie łaska dobrze opłacanego sedziego aby bokiem ustawial się do zmian
 • 2018-02-23 22:52 | Anna Poll

  Re:Sojusz SLD z prawicowymi mediami? Teraz to możliwe

  Czy Jakubowska jest członkiem SLD?
 • 2018-02-24 06:36 | woytek

  Re:Sojusz SLD z prawicowymi mediami? Teraz to możliwe

  Świat się zmienia szybciej niż SLD. Awantura, którą globalizm szykuje w Europie wschodniej musi zmobilizowac wszystkie ugrupowania działające w Polsce. Jeżeli Platforma nie otrzeźwieje, to zostanie po niej tylko wspomnienie i Tusk na emigracji w Brukseli.
 • 2018-02-24 09:16 | wouek84

  Re:Sojusz SLD z prawicowymi mediami? Teraz to możliwe

  Należy jeszcze dodać panią profesor Genowefę Grabowską. Od dłuższego czasu zachwyca się na Twitterze premierem Morawieckim oraz generalnie polityką PiS. Udziela wywiadów mediom
  PiS gdzie zachwala rząd.
  I ja naprawdę nie rozumiem co im się wszystkim stało..
 • 2018-02-24 13:00 | zxcvb

  Anna Poll

  Jakubowska rozstała się z SLD po "aferze" z ubezpieczeniem elektrowni. Afera polegała na tym, że Jakubowska miała "pomagać" w sprzedaży polisy małżonkowi, który był zatrudniony bodajże w Warcie. W "grupie trzymającej władzę" jej nie było, bo sąd orzekł, że takowej grupy nie było. Zresztą afera starachowicka była tak samo dęta jak te poprzednie.
  To był czas kiedy media namiętnie dziobały SLD. Skutkiem czego były rządy PiS.
  Dziobanie nadal twa. Czego skutkiem będą długie rządy PiS
 • 2018-02-24 13:35 | Kaszuba

  Re:Sojusz SLD z prawicowymi mediami? Teraz to możliwe

  Postawy tych SLD-owskich kameleonów są obrzydliwe.