Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kawiarnia literacka

(1)
Jak łatwo popaść w zapomnienie albo nie przebić się do „głównego nurtu”, czekać na swoich „odkrywców” i nie doczekać.
  • 2018-02-23 17:20 | arkadia

    o Buczkowskim

    Tak się dziwnie składa że również jestem świeżo po lekturze "Czarnego potoku" Buczkowski to trochę zapomniany pisarz. Kśiążkę pożyczyłem w miejskiej biblotece, zdania podkreślane ołówkiem, pewnie przez kogoś z akademickiej braci.Dzisiaj tak nikt nie pisze, rwana narracja, zapętlenia akcji..Lektura nie dla dzisiejszego , szukającego łatwizny czytelnika.Teraz każdy chce być pisarzem, wydawać książki na które szkoda papieru i farby drukarskiej. Czekam kiedy Gołota wyda jakieś dzieło, a może wydał?