Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak działało KGB

(2)
Ujawniony właśnie podręcznik KGB z 1989 r. pokazuje, że Rosja trzyma się radzieckich metod wywiadowczych co do joty. Tyle że dziś ma internet.
 • 2018-02-23 21:09 | edek abramowski

  Jak działało KGB Zasady łowienia

  Polski portal Nasza Klasa, zawierający jedną z największych baz danych Polaków i ich towarzyskich powiązań i innych miękkich danych, przez krótki okres czasu wykupiony był przez Jurija Milnera, określanego mianem "rosyjskiego króla internetu". Spółka AS Forticom, posiadająca udziały w podobnych do naszej klasy portali na Łotwie i Estonii, jest powiązana z funduszem DST, którego właścicielem jest ten człowiek z kraju Putina.
  Tak więc można podejrzewać, że rosyjski wywiad skopiował tą bazę danych i doskonale orientuje się w towarzyskiej sieci powiązań Polaków. Sami taką sieć powiązań stworzyliśmy.
 • 2018-02-26 10:50 | andrzejz

  Re:Jak działało KGB

  to po co piszą tacy autorzy jak np clancy gdzie bohaterami są agenci cia i innych agencji zajmujących się wywiadem