Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kosmetyki i chemia domowa źródłem smogu tak jak samochody

(3)
Pestycydy, farby, kleje i reszta chemii zanieczyszczają powietrze w takim samym stopniu jak samochody i spalanie węgla, alarmują amerykańscy naukowcy. Czy u nas jest podobnie?
  • 2018-02-24 10:33 | Withold

Chemia w domu

To znaczy, że jeśli ja niespecjalnie przejmuję się sprzątaniem swojego domu i sprzętu w nim zmagazynowanym to mam szansę dłużej pożyć niż niejeden czyścioszek?
  • 2018-02-25 13:50 | parabellum

Re:Kosmetyki i chemia domowa źródłem smogu tak jak samochody

W Polsce głównym źródłem smogu jest są produkty spalaniu przy nieprawidłowej technice palenia w kotłach-kopciuchach. Na nieszczęście, zamiast promować technikę palenia od góry, Alarmy Smogowe tępią ją jako nierozwiązującą (całkowicie) problemu lub wręcz jako niebezpieczną i szkodliwą.
    Trudno sobie wyobrazić, by w krótkiej perspektywie udało się dokonać masowej termomodernizacji, podłączenia do sieci miejskiej albo że użytkownicy przerzucą się na palenie gazem lub stosowanie kotłów retortowych, czy kotłów węglowych dolnego spalania.
  • 2018-06-20 13:30 | Marta_IOC_spzoo

Re:Kosmetyki i chemia domowa źródłem smogu tak jak samochody

Smog jest ostatnio bardzo dużym zagrożeniem dla zdrowia. Należy zadbać nie tylko o zdrowie organizmu od wewnątrz ale również trzeba pomyśleć o ochronie skóry.

Więcej szczegółów znajduje się w poniższych linkach:
    www.producentkosmetykow.pl/propozycje/ochrona-skory-przed-smogiem-kosmetyki-anti-pollution-i-anti-infra-ageing/

www.producentsuplementow.pl/wiedza-zwiazana-z-branza-spozywcza-i-farmacja/trendy/336-suplementy-diety-w-walce-ze-skutkami-smogu-anti-pollution-nie-tylko-w-kosmetykach.html

Marta B, IOC sp. z o.o.