Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fidesz przegrał w wyborach lokalnych. To początek końca Orbána?

(5)
Partia premiera Węgier ku własnemu zaskoczeniu przegrała wybory uzupełniające. To nie najlepsza wiadomość dla rządzących w Budapeszcie.
 • 2018-02-26 23:44 | Falicz Jedrek

  Smiech przez lzy

  No nareszcie konstruktywna propozycja dla Schetyny...koalicja z narodowcami!
  Brawo POLITYKA
 • 2018-02-27 01:02 | supertramp

  Re:Fidesz przegrał w wyborach lokalnych. To początek końca Orbána?

  I pomyśleć, że "Polityka" cieszyła się kiedyś pewnym prestiżem.
  Ten artykuł to chyba jakiś żart.

  Oto (jakże wymowny tudzież pobożnożyczeniowy) tytuł:

  "Fidesz przegrał w wyborach lokalnych. To początek końca Orbána?"

  (będący czystą manipulacją insynuującą przegraną Orbána na Węgrzech)

  następnie mamy jednak informację, że ta przegrana miała miejsce w tylko jednej miejscowości (stanowiąc wyjątek od reguły)oraz kunkluzję artykułu:

  "Trudno sobie wyobrazić, żeby dzierżący buławę najzdolniejszego polityka w regionie Orbán miał kwietniowe wybory przegrać. Analitycy Fideszu na pewno zastanowią się nad przyczynami porażki w Hodmezoevasarheley, ale jasnym jest, że nie jest to „początek końca” rządzących konserwatystów. Nawet gdyby zdarzył się cud, i to opozycja wygrałaby wybory (...)"

  (która ma się do tytułu jak ni przypiął, ni przyłatał...)
 • 2018-02-27 02:00 | woytek

  Re:Fidesz przegrał w wyborach lokalnych ale Orban jeszcze nie przegrywa..

  Victor Orban to znakomity polityk i polska nadzieja na przyszłość zbudowania trwałego związku krajów Europy wschodniej i południowej. UE powinna się liczyć z problemami tych krajów, które zachód podrzucił ZSRR po II wojnie światowej.
  Kraje byłego RWPG są naiwne jak dzieci wierząc że banksterzy chcą zbudować sprawną ekonomię tych krajów.
  Tylko zdecydowana polityka, prowadzona przez takich polityków jak Orban, ma szanse na rzeczywiste odrodzenie tych krajów po czasach, w których "czy się robiło, czy się leżało, to dwa tysiące się należało".
 • 2018-02-27 11:43 | azur

  Re:Fidesz przegrał w wyborach lokalnych. To początek końca Orbána?

  Jak wszystko na tym świecie, Orban nie będzie trwać wiecznie. Inni samowładcy też.
 • 2018-02-28 10:07 | mesjan

  Re:Fidesz przegrał w wyborach lokalnych. To początek końca Orbána?

  Początek końca Orbana to to niestety nie jest, podobnie ja nie zanosi się u na na koniec Kaczyńskiego. Przynajmniej na razie. Coś dziwnego stało się z obydwoma tymi narodami, niegdyś przodującymi w Europie Środkowej. Jakieś totalne zaczadzenie umysłów. Jakaś atawistyczna tęsknota do państwa typu "władza wie lepiej", brak zrozumienia dla wolności, demokracji i liberalizmu. Zmienić to może jedynie totalna porażka państwa tego typu czyli jak ta "ciemnota" (trzeba nazywać rzeczy po imieniu), nie sparzy się i nie poczuje na własnej skórze tego co sama wybrała.To niestety jeszcze trochę potrwa.