Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

O poparciu dla PiS nie decydują względy ekonomiczne, ale siła

(3)
Liberalna opinia publiczna wciąż dziwi się, że PiS cieszy się tak dużym społecznym poparciem. Decydująca okazuje się fascynacja siłą i skutecznością.
 • 2018-02-26 23:59 | Falicz Jedrek

  Wizja demokracji dla elit

  To chwalenie sie dobrymi opiniami..."swiatowych mediow", synekurami dla dzialaczy Platformy, fajnopolacka bylejakoscia czekoladowego orla najzwyczajniej sie ludziom przejadla.
  Bo pelna frazesow "demokracja III RP" to czesto byly uklady, nasi "niezalezni" sedziowie, z ktorymi pilo sie wodke, pogarda dla debili chcacych pracowac za mniej niz 6000 miesiecznie, budowanie latami wirtualnych elektrowni atomowych przez kolegow premiera za 100 tysiecy miesiecznie itp itd.

  Ta zwana dzis w POLITYCE i innych zaprzyjaznionych z "elitami" III RP mediach odmiana demokracji okazala sie skorumpowana kopia realnej demokracji.

  I mamy efekty - gdyz ludzie nie sa bynajmniej "tacy glupi" jak sie wydaje redaktorom ze stolycy. No i teraz jest histeria.
 • 2018-02-27 21:39 | dziunka1

  Re:O poparciu dla PiS nie decydują względy ekonomiczne, ale siła

  Znowu te bzdety o wyksatałconych z wielkich miast.. Przyczyną zwycièstwa PIS było legendarne już złodziejstwo POpaprańców i wyrzucanie setek tysięcy ludzi z kradzionych mieszkań. W samej Warszawie POpaprane towarzystwo wyrzuciło 40tyś rodzin na bruk. Taka to była "liberalna demokracja" Oby te straszne vzasy już nie wróciły.
 • 2018-05-11 10:59 | Edvin

  Re:O poparciu dla PiS nie decydują względy ekonomiczne, ale siła

  Moja wizja: Rok 2019, wygrane wybory PiS. Na wypełniony działaczami Partii Stadion Narodowy wnoszony jest w pozłacanej lektyce Jarosław Wielki. Wszyscy wstają i rytmicznie klaszczą, śpiewając słowa te:
  Wszystko tobie, ukochana ziemio,
  nasze myśli wciąż przy tobie są,
  tobie lotnik triumf nad przestrzenią,
  a robotnik daje dwoje rąk.
  Ty przez serce nam jak Wisła płyniesz,
  brzmi jak rozkaz Twój potężny głos,
  murarz, żołnierz, cieśla, zdun, inżynier
  wykuwamy twój szczęśliwy los.

  Refren
  Ukochany kraj,
  umiłowany kraj,
  ukochane i miasta, i wioski,
  ukochany kraj,
  umiłowany kraj,
  ukochany, jedyny, nasz, polski.
  Ukochany kraj,
  umiłowany kraj,
  ukochana i ziemia, i nazwa,
  ukochany kraj,
  umiłowany kraj,
  nasza droga i słońce, i gwiazda.