Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

UBecko SBeckie Opole i Nysa -PACHOŁKI KIEDYŚ MOSKWY DZIS BRUKSELI są winne

(1)
2018-02-27 11:00 | sprawiedliwy5555
UBecko SBeckie Opole i Nysa -PACHOŁKI KIEDYŚ MOSKWY DZIS BRUKSELI są winne plamy naszych sportowców na igrzyskach zimowych w Pyeongchang .Pragnę przypomnieć aferę z Panem Bonkiem , mistrzem z Olimpiady z Londynu , który w sposób haniebny został potraktowany w Opolu na Porodówce zaczym jego córeczka Julia zapłaciła życiem . Ówcześni Rządzący TUSK---PO , sie na na niego wypieli .Śmieszne Sądy w Opolu , upokorzenie , oprawcy niewinni . Teraz zmiana Rządu , PIS , oprawcy mają się dobrze , Gowin i minister zdrowia Radziwiłł otwieraja akademie Medyczna w Opolu , suto dotująć ich .Oprawcy pisza konspekty będą wykładowcami , będą pobierac 2 pensje jedna w szpitalu drugą w tym samym czasie dydatktyczna na Uniwersytecie OP.
Piszę to bo sportowcy w każdym kraju są pod scisła ochrona , są lepiej traktowani w szpitalach załatwiane są im żłobki dla dzieci , szkoły czasami idą za tym duże dotację czasami poprostu ułatwiając im wiele spraw życia codziennego . Oni mają sie skupić na treningach budowani formy , tak jest we wszystkich krajach , A u nas muszą sobie sami radzić , i w dodatku mogą zostać poturbowani przez władzę, I to jest przyczyna złych wyników . Trzeba żeb wreszcie wymierzyć sprawiedliwość UBecko SBeckiemu Opolu i Nysie -PACHOŁKOM KIEDYŚ MOSKWY DZIS BRUKSELI ......