Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Witamina Ż

(9)
Każdy kraj ma swoich antysemitów, tylko nasz nie.
  • 2018-02-27 21:30 | marek1959

Witamina Z

Panie Danielu tak jak mlodziez z Izraela ma obowiazek przyjechac do Polski zeby zmierzyc sie z trudna historia,tak kazdy polski senator i posel powinien pojechach do Izraela.Przeciez ten Kraj budowali Polacy wyznania mojzeszowego.Moze nie opowiadali by tyle glupot.
  • 2018-03-01 15:46 | Bola_tyka

Re:Witamina Ż

Pan Daniel w świetnej formie. Tekst z cyklu " i strasznie i śmiesznie". Takie najbardziej lubię. Nie wiem tylko, czy do Powstańców Zkolan dociera ironia, czy nie odbiorą tego na poważnie. Obawiam się, że po przeczytaniu felietonu westchną z zadowolenia - "ach, i Passent dał się przekonać, że Polska czysta, pachnąca, dobra i miłosierna". A tak na poważnie, to idą ciężkie czasy...Niedługo i śmiech będzie przestępstwem...
  • 2018-03-02 20:41 | Slawomirski

A tak na serio to budowanie polsko-zydowskiego porozumienia panu Passentowi nie wychodzi.

Slawomirski
  • 2018-03-04 09:58 | jotesz

Re:Witamina Ż - ja nie jestem antysemitką, ale...

Tak zaczęła rozmowę przed laty moja koleżanka z pracy:
    "Ja nie jestem antysemitką, ale gdybym się dowiedziała, że jesteś Żydem, to chyba bym cię mniej lubiła..."
    Taki to właśnie nasz polski "liberalizm" w kwestii polsko-żydowskiej jest.
  • 2018-03-04 10:01 | jotesz

Re:Witamina Ż Pan Sławiący Mir...

Ależ wychodzi, wychodzi! Tylko nie każdemu to wchodzi do głowy. Widocznie już w niej nie ma miejsca na nic innego...
  • 2018-03-05 06:38 | Falicz Jedrek

Nareszcie Zydzi w Polityce odetchneli

Swojego czasu w zboznych celu walki z antysemityzmem Jan Hartman smarowal sobie sam drzwi do mieszkania psim gownem.
  • 2018-03-09 22:32 | Piotr II

Podzielam wzburzenie Pana Daniela!
    Toż to skandal i zaniedbanie wielkie żeby w kraju jak Polska....członka Unii...ech...ani jednego antysemity?
    Granda i tyle!
    (wpisać określenie dowolnej opcji z wyjątkiem antysemitów ......) zniszczą ten kraj! Wstyd!
    Nadzieja tylko w następnych wyborach....może b.senator Bonkowski zdecyduje się kandydować na kogokolwiek w jakimkolwiek miejscu...poprzyjmy go, chrońmy jak dobro narodowe!
    A co do genów....hm, to może klonowanie?

• 2018-03-09 22:33 | Piotr II

Podzielam wzburzenie Pana Daniela!
    Toż to skandal i zaniedbanie wielkie żeby w kraju jak Polska....członka Unii...ech...ani jednego antysemity?
    Granda i tyle!
    (wpisać określenie dowolnej opcji z wyjątkiem antysemitów ......) zniszczą ten kraj! Wstyd!
    Nadzieja tylko w następnych wyborach....może b.senator Bonkowski zdecyduje się kandydować na kogokolwiek w jakimkolwiek miejscu...poprzyjmy go, chrońmy jak dobro narodowe!
    A co do genów....hm, to może klonowanie?

• 2018-03-13 19:30 | poznan56

"Tionkuju aluzju ponial" - chodzi o to ze w Polsce jest najwiekszy antysemityzm w Europie. Od 30 lat przepraszamy za Marzec'68, ktory nie byl nas Polakow wina - bez skutku. Trzeba chyba sie zanurzyc w gnoju, napic sie tego gnoju - moze wtedy zostaniemy wysluchani !