Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kto się wreszcie rozprawi ze smogiem w całej Polsce?

(1)
Mieszkańcy miast pominiętych w pierwszej rundzie rządowego programu walki ze smogiem domagają się zatroszczenia także o nich.
 • 2018-02-28 10:16 | rysszc

  udawana walka ze smogiem

  Do końca 1989 roku piece gazowe centralnego ogrzewania sprzedawały się lepiej niż świeże bułki. Kto nie wymieni śmierdziucha na gazowy jak koszty
  ogrzewania są takie same?
  Teraz te piece czekają na tańsze czasy a te nie nadchodzą. Gorzej. Podnosi się, w proporcji do zarobków, cenę węgla. Mogą być najlepsze piece i tak do nich pójdą stare laczki, zużyte buty, stara odzież, słowem, wszystko co niepotrzebne i się pali.
  Rybnik jest ciekawym przykładem. Tam stoją wielkie chłodnie kominowe do studzenia wody w elektrowni. Dlaczego nikt nie wykorzystuje tego ciepła do ogrzewania miasta?
  Najwyższą sprawność mają elektrociepłownie. Nie widzę i nie słyszę o programach ogrzewania miast, całych miast energią z elektrociepłowni. Co ciekawe, miejskie elektrociepłownie powinny być budowane ze względów strategicznych /dywersyfikacja źródeł energii/. Nie było i nadal nie ma prawdziwego programu likwidowania spalin w miastach ale są śmieszne propagandówki - "kupujemy najuboższym nowoczesne piece"do palenia starych butów ze śmietnika i zużytego oleju silnikowego w gazecie.
  """"