Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Technologiczne nowinki wkraczają do mieszkań

(1)
Już dziś za pomocą smartfona, tabletu czy laptopa można sterować zamykaniem drzwi, okien i bram oraz ogrzewaniem w każdym z pomieszczeń.
  • 2018-02-28 16:08 | AgAp2

    Inteligentne drzwi

    Opiekuje się osobami niepełnosprawnymi w ich mieszkaniach. Są to osoby niechodzące lub chodzące bardzo powoli. Mają problem z otwarciem drzwi - domofony i od własnego mieszkania. Kurier nie poczeka a jak ktoś się gorzej poczuje to nawet gdy wezwie Pogotowie, nie da rady mu otworzyć. Szukam kogoś kto konstruowały aktualnie jakieś drzwi na pilota dla tych osób