Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Technika wstawania z kolan

(2)
Uważa się powszechnie, że jest tylko jedna osoba, która mogłaby realnie zmienić niezborną i szkodliwą dla interesów Polski politykę zagraniczną.
 • 2018-02-28 18:53 | arkadia

  polityka zagraniczna i Kaczyński

  Problem w tym że prezes Kaczyński moim skromnym zdaniem wiedzę o naszych najbliższych sąsiadach czerpie z gruntownie obejrzanych i przemyślanych seriali, które w czasach jego młodości były hitami komunistycznej tv tj. Kloss i Czterej pancerni. Swoją drogą jak to się stało że człowiek ten nie zna żadnego języka obcego? Przecież jest to warunkiem habilitacji !
 • 2018-03-01 13:48 | artur702

  Re:Technika wstawania z kolan

  2018-02-28 18:53 | arkadia
  Jarosław Kaczyński nie zna żadnego języka. Języka polskiego także nie zna, potrafi tylko "beblać". Ktoś powiedział, że wykonując pokazowe wstawanie z kolan pisopaci zastygli w pozie z tyłkiem wypiętym na cały świat. Ciągle mam nadzieję, że przeważająca reszta Polski jest o wiele bardziej rozgarnięta intelektualnie.