Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy mamy w Polsce obozy pracy dla migrantów z Ukrainy

(2)
Sprawa Oksany, porzuconej z udarem przez pracodawcę na przystanku, wywołała oburzenie. Pracuje u nas już milion ludzi ze Wschodu. Czy Polacy wyzyskują Ukraińców? Czy mamy u nas obozy pracy?
 • 2018-03-01 13:00 | Wiesiek19

  Mamy PIP i centrale związkowe i co...?

  Mamy tak wielu rodaków, którzy 20, 30 lat temu przeszli podobne doświadczenia w krajach do których migrowali. Można przypuszczać, że porównania by były ciekawe. Przede wszystkim jednak warto podpatrywać, wykorzystać wiedzę, transponować wzorce...
 • 2018-03-03 07:57 | keltoi

  Kolor czwarty, ciemnobrązowy

  Zapisy w kodeksach pracy to rzadko osiągalny ideał. Tak jak powiedział Niander Wallace, świat jest zbudowany na "jednorazowej sile roboczej".
  Światowi giganci IT z Kalifornii preferują inżynierów z Indii. Czy ich wyzyskują? Nie - przecież te firmy to great place to work! Tylko dlaczego za te pensje w okolicy można wynająć jedynie pokój na spółkę albo camper na firmowym parkingu?