Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polityczne trzęsienie ziemi na Słowacji. To koniec premiera Fico?

(2)
Głośne morderstwo słowackiego dziennikarza śledczego wstrząsnęło społeczeństwem naszych południowych sąsiadów.
 • 2018-03-02 01:22 | geozak

  Korupcja polityczna na Słowacji

  A gdzie jest UE - widać ,ze przyjecie wspólnej waluty EURO wzmaga w małych krajach korupcję.Przykład Malty też jest pouczajacy.

  Reżym Kaczora jest na widelcu UE mimo ,ze dziennikarze mówiĄ i piszą cokolwiek slina im na jezyk przyniesie.
 • 2018-03-03 13:47 | abchaz

  prokuratoria włoska

  potwierdza działalność mafii w defraudacji dotacji unijnych.Ale nie tylko na Słowacji lecz także w wielu innych krajach unijnych.
  UE bezbronna ?
  Smaczkiem jest ,że w sąsiedniej Republice Czeskiej rzadzi Pan Babisz (Słowak de domo} ścigany ,lecz jeszcze nie oskarżony ,o defraudację dotacji UE poprzez sfałszowanie statusu podmiotu dotacji.
  To nie jest wesołe (UE bezbronna ?) bowiem skala dotacji dla tzw "starych Krajów" jest większa.
  Niechże UE wymusi ,również w "starych Krajach" ,solidny audyt w tej sprawie.
  Kwestia zaufania b.pottrzebnego UE.