Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dlaczego w Pjongczang dla Polski tak mało medali?

(1)
2018-03-02 11:02 | artur702
Polscy sportowcy to ludzie przyzwoici, szlachetni, hołdujący zasadom fair play. Tymczasem nasz Niezłomny Łamacz Praw i Dobrych Obyczajów koniecznie chciał ocieplić swój chory, oszukańczy wizerunek składając im gratulacje i uściski rąk. Ja na samą myśl o tym, że miałbym mu podać rękę, odczuwam mdłości w obrzydliwym odrzuceniu takiej ewentualności. Myślę, że polscy sportowcy czuli to samo i woleli nie ryzykować.