Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wywiad z Mikołajem Plackiem, Prezesem Zarządu Grupy Oknoplast

(1)
Rewolucja z wykorzystaniem inteligentnych technologii dzieje się już teraz, na naszych oczach.
  • 2018-03-04 15:48 | woytek

    Okno na świat to najważniejszy element architektury

    Rozwój technologii umożliwił wytwarzanie okien i drzwi o wyrafinowanych kształtach i kolorach i tylko te dwa elemnenty zmieniły wygląd biurowców i domów mieszkalnych. Gdyby tak politycy umieli wyglądać przez te okna na świat, to byłaby nadzieja, że przetrwamy ten XXI wiek.
    Rewolucję w Polsce trzeba zacząć od wymiany okien w gmachu Sejmu i w tym słynnym budynku w którym Prezes wymyślił "zamach" smoleński. Po wymianie i otwarciu tych okien na świat odetchniemy z ulgą.