Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mój ksiądz stracił polityczną cnotę

(3)
2018-03-05 07:06 | psr18gh
Latami było tak pięknie. Ksiądz w moim małym, wiejskim kościele nigdy nie wypowiadał się, nie zajmował stanowiska w sprawach politycznych. A tu masz ! Wczoraj na prośbę burmistrza odczytał podczas mszy św. zaproszenie na dzisiejsze spotkanie z Prezydentem Polski w Środzie Wlkp. Nie przeszkadza mi, gdy ksiądz czyta listy Episkopatu Polski, gdy zaprasza na różnego rodzaju imprezy organizowane przez parafię, ale komunikat o spotkaniu z Prezydentem ? Wierni zamarli w osłupieniu.