Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

List gończy za właścicielem skatowanego psa to znak, że coś się zmienia

(5)
Ciężko skatowany czteromiesięczny szczeniak Fijo ma niewielkie szanse, by zacząć znów samodzielnie chodzić.
 • 2018-03-06 08:36 | depesh

  Hejt

  Warto byłoby przy tym artykule wspomnieć iż pies do kliniki trafił za sprawą rodziny tego człowieka która najprawdopodobniej nie miała z tym nic wspólnego a w internecie wylewa się hejt i grożenie 11-letnim dzieciom tego człowieka
 • 2018-03-06 12:02 | Smashing Potatoes

  Re:List gończy za właścicielem skatowanego psa to znak, że coś się zmienia

  Z całym szacunkiem, ale współczesna ideologia przypisywania wartości życia ZWIERZĘTOM nie trafia do mnie. W imię źle rozumianej empatii, dzieci stracą ojca, a rodzina żywiciela- na rzecz więzienia- bo skopanie zwierzęcia wymaga zniszczenia tej rodziny. Oczywiście, że sadyzm i skopanie tego biednego psa było czymś złym i świadczu pewnie o poważnych problemach człowieka, który tego dokonał, ale z drugiej strony poświęcanie środków i pieniędzy na ratowanie PSA, żeby PIES miał dobre życie, zamiast poświęcenie tych pieniędzy, na np: pomoc jakiemuś niepełnosprawnemu dziecku, świadczy dla mnie o niedorozwinięciu umysłowym. To tak, jakby ludzie rozpisujący się na temat tego psa równali wartość życia i jakości życia jakiegoś PSA z wartością życia CZłOWIEKA. Jest to wręcz satyrycznie rozumiane przez niektórych pojęcie empatii i świadczy o oderwaniu procesu myślowego wspóczesnych, od otaczającej nas rzeczywistości
 • 2018-03-06 18:02 | Alice_

  Re:List gończy za właścicielem skatowanego psa to znak, że coś się zmienia

  Bez sensu te dywagacje. Nieważne, CZŁOWIEK czy PIES, ważne, że to żywa, czująca istota, pies "intelektualnie" jest na poziomie 4-letniego dziecka, więc proszę z szacunkiem. A to pisowskie podejście, nieważne, czy ojciec to cham i brutal, najważniejsze, żeby "rodzina była razem", przecież to był TYLKo pies, jeży włosy na głowie. Kto zagwarantuje, że następnym razem ten bydlak nie wyżyje swojej agresji na żonie czy synu? Zresztą kto wie, czy tego już nie robił. Ta twarz "żywiciela" (a skąd wiadomo, a może był pasożytem?) ze zdjęcia budzi nieciekawe skojarzenia. Wolę pierwszego lepszego kundla od takiego troglodyty, bo CZŁOWIEKIEM trudno go nazwać. Ale co tam, przecież to był tylko pies, więc wystarczy pogrozić palcem, powiedzieć: nie rób tego więcej, niedobry, i sprawa załatwiona? Mam nadzieję, że NIE.
 • 2018-03-06 20:39 | Przemysł

  Re:List gończy za właścicielem skatowanego psa to znak, że coś się zmienia

  @Smashing potatoes według mnie to,że nie trafia do Ciebie ideologia przypisywania wartości życiu ZWIERZĄT świadczy o Twoim niedrozwinięciu umysłowym. Daleko posunięte wnioski w Twej wypowiedzi,dziwne stwierdzenia."Wartości i jakości.." ech..Nie będę Ci tłumaczył. Może ktoś się nabierze na Twój niby mądry wydźwięk, ale chyba nie na tym portalu. Mam nadzieję,że znasz dowcip o Wujku Staszku Mistrzu Ciętej Riposty, bo tkwi w nim przekaz dla Ciebie. Pozdrawiam :) he he he.
 • 2018-03-08 10:32 | Dazan

  Re:List gończy za właścicielem skatowanego psa to znak, że coś się zmienia

  Nagonka i ostracyzm wobec rodziny złoczyńcy to niewatpliwie przesada, ale sprawca i tak winien zostać pojmany i przykładnie ukarany - dla dobra chociażby jego własnych dzieci, które otrzymałyby ta droga lekcję, jakiej ich rodzice nie byliby w stanie im zaoferować