Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Obywatele RP sprawdzają, czy znowelizowana ustawa o IPN działa

(8)
37 aktywistów, głównie z ruchu Obywateli RP, złożyło w poniedziałek samodoniesienia o przestępstwie w akcie protestu wobec nowego prawa.
 • 2018-03-06 14:35 | woytek

  Re:Obywatele RP sprawdzają, czy znowelizowana ustawa o IPN działa

  Opinia 37 aktywistów jest nagłaśniana przez "wolne media" w Polsce?
  A gdzie jest informacja o woli i poglądach tych, co będą płacić w przyszłości haracz za skutki ostatniej wojny w której Polska poniosła największą klęskę ?
  Polska jest szykowana na dojną krowę przez globalne "Przedsiębiorstwo Holocaust".
  Cały ten propagandowy zgiełk szykuje tylko podwaliny pod ten zabieg, obciążajacy młode pokolenie Polaków haraczem za zbrodnie przez nich nie popełnione.
 • 2018-03-06 17:34 | Aspiryna

  Re:Obywatele RP sprawdzają, czy znowelizowana ustawa o IPN działa

  Panie "woytek"... jedno krotkie pytanie - czy jest pan pro-putinowskim trollem?
 • 2018-03-06 17:35 | mały fizyk

  Re:Obywatele RP sprawdzają, czy znowelizowana ustawa o IPN działa

  @2018-03-06 14:35 | woytek

  "Cały ten propagandowy zgiełk szykuje tylko podwaliny pod ten zabieg, obciążajacy młode pokolenie Polaków haraczem za zbrodnie przez nich nie popełnione. "

  Niezla argumentacja - dla Niemiec w sprawie reparacji:

  "Cały ten propagandowy zgiełk szykuje tylko podwaliny pod ten zabieg, obciążajacy młode pokolenie NIEMCOW haraczem za zbrodnie przez nich nie popełnione."

  Czym bardziej pisowcy, narodowcy itp. uciekaja przed historia tym bardziej sami sie pograzaja. I dobrze tak :-)
 • 2018-03-06 18:37 | azur

  Re:Obywatele RP sprawdzają, czy znowelizowana ustawa o IPN działa

  To takie łaskotanie posła K. w piętę.
 • 2018-03-06 21:49 | woytek

  Re:Obywatele RP sprawdzają, czy znowelizowana ustawa o IPN działa

  @ mały fizyk
  Oczywiście , że zbrodnie popełnionje przez nazistów uformowanych w formacje SS i Gestapo nie mogą w nieskończoność być wykorzystywane jako argument "pedagogiki wstydu" dla ogłupiania młodych ludzi przez organizacje czerpiące korzyści majątkowe 75 lat po wojnie. Świat miał dosć czasu na załatwienie tych spraw.
  Młode pokolenie Polaków , Niemców , czy Ukraińców nie może odpowiadać za zbrodnie wojenne. Problem jest zupełnie inny. Młode pokolenia Europejczyków są wykorzystywane i manipulowane przez politykierów i służby specjalne państw , które dawniej uważaliśmy za ostoję demokracji i wolności. Te państwa i azjatycki Izrael obecnie dają popis niewyobrażalnej arogancji i bezwstydu 75 lat po wojnie.
 • 2018-03-07 12:55 | mały fizyk

  Re:Obywatele RP sprawdzają, czy znowelizowana ustawa o IPN działa

  @2018-03-06 21:49 | woytek

  "Młode pokolenie Polaków , Niemców , czy Ukraińców nie może odpowiadać za zbrodnie wojenne."

  Marzy sie panu skrajny brak odpowiedzialnosci? Wiec Rosjanie nie musza sie juz tlumaczyc za Katyn? A wklad np. Sklodowskiej czy Chopina w swiatowa kulture i nauke tez sie juz nie liczy?

  Pan sie raczy zastanowic nim napisze nastepne glupstwa.
 • 2018-03-07 13:57 | Martin L

  Re:Obywatele RP sprawdzają, czy znowelizowana ustawa o IPN działa

  woytek
  Proszę być związku z tym konsekwentny. To dlaczego PiS domaga się od młodych Niemców zadośćuczynienia? Dlaczego tak zwolennicy PiS nienawidzą dzisiejszych Ukraińców za Wołyń? Coś przypomina to moralność Kalego. "Jak Kalemu ukradną to źle jak Kali ukraść to dobrze. "
  W jednej rzeczy się zgodzę antysemityzm i rasizm reprezentowany dzisiaj przez PiS jest powodem do wstydu i żadna ustawa tego nie zmieni nawet jeśli za to będzie się karać więzieniem za przypominanie niewygodnych faktów z przeszłości o prawicowym narodowo-katolickim antysemityzmie, szowinizmie.
 • 2018-03-08 09:43 | tuciu

  Re:Obywatele RP sprawdzają, czy znowelizowana ustawa o IPN działa

  Działalność woytka na tym forum świetnie wpisuje się w manipulacje politykierów PiS i sł€żb specjalnych Rosji w aroganckie i bezwstydne manipulowanie młodymi pokoleniami europejczyków poprzez zakłamywanie historii IIWŚ, Zagłady Żydów oraz roli Polaków w tym procederze.