Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Stary skład Krajowej Rady Sądownictwa nadal legalny.

(2)
2018-03-06 15:13 | artur702
Zgodnie z obowiązującą Konstytucją RP żadna ustawa nie może jej legalnie rozwiązać. Nowa Krajowa Rada Sądownictwa powołana na drodze ustawy łamiącej Konstytucję RP jest nielegalna, jej istnienie jest bezprawne, a ewentualne uchwały nie będą miały mocy prawnej. Moc prawną obowiązującą będą miały wyłącznie uchwały legalnie istniejącej KRS w starym składzie. Nadejdzie dzień, że pisopatyczni bandyci staną przed sądami.