Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

8 marca upłynie pod znakiem kolejnych protestów kobiet

(4)
#JesteśmyWszędzie – pod takim hasłem przebiegnie tegoroczny Międzynarodowy Strajk Kobiet.
 • 2018-03-08 10:44 | AOlsztynski

  8 marca upłynie pod znakiem kolejnych protestów kobiet

  "Międzynarodowy Strajk Kobiet 8 marca jest w Polsce organizowany przez Ogólnopolski Strajk Kobiet – nieformalną, bezpartyjną inicjatywę kobiet, należących do różnych organizacji kobiecych"

  1) "Bezpartyjną"? Wolałbym nie wierzyć, tylko przekonać się samemu gdyby te organizacje wymienić.

  2) "pięć postulatów: to pełnia praw reprodukcyjnych, państwo wolne od zabobonów, wdrożenie i stosowanie Konwencji antyprzemocowej, poprawa sytuacji ekonomicznej kobiet oraz Polska dla wszystkich."

  3) Poproszę o rozwinięcie myśli: państwo wolne od zabobonów.

  4) A czemu poprawa sytuacji ekonomicznej ma dotyczyć jedynie kobiet?

  5) Wygladam przez okno, prawie południe, a przewidywanych tłumów nie widzę
 • 2018-03-08 13:47 | EwaAnnaBarbara

  Re:8 marca upłynie pod znakiem kolejnych protestów kobiet

  Czy AOlsztyński uważa, że w dzisiejszej Polsce sytuacja kobiet jest tak dobra, że polepszy się kobietom, gdy wszystkim się polepszy? Mało kto ma watpliwości, że kobiet sytuacji jest gorsza od sytuacji mężczyzn, więc może dobrze by było polepszyć ja kobietom.
  Co do zabobonów, to nie ma co wyjaśniać. Wszędzie próbuja sie panoszyć głoszone przez księży specjalistów od ginekologii, paniusie z tzw uczelni Rydzyka, specjalistki I od higieny i wychowania do rozrodu bez pgraniczeń I możliwości samoograniczenia z powodu nadgorliwośxi niektórych lekarzy i farmaceutów, przez kołtuna ośmielonego i podnoszacego nie tylko głowę, ale także wypowiadajacego z całym przekonaniem idiotyzmy w miejscach publicznych i publicznych mediach
 • 2018-03-08 18:21 | Aspiryna

  Re:8 marca upłynie pod znakiem kolejnych protestów kobiet

  "3) Poproszę o rozwinięcie myśli: państwo wolne od zabobonów."

  Mowiac jasniej - od "nauk" kosciola rzymsko-katolickiego
  (wlaczywszy w to egzorcyzmy)... od obecnosci kleru na
  kazdej uroczystosci panstwowej i w kazdej szkole, na
  sniadaniach biskupow z politykami, od kropienia woda
  swiecona praktycznie wszystkiego, wlacznie
  z policyjnymi "sukami"!

 • 2018-03-13 10:31 | Hmm?

  Re:8 marca upłynie pod znakiem kolejnych protestów kobiet

  Przeciwko komu protestują? Do kogo zanoszą swe płacze i żądania? Kto im stoi ością w gardle? Nigdy tego nie mówią. Protest polegający na żądaniu prawa do zabicia niechcianego dziecka jest protestem wychodzącym poza cywilizowane ramy. Niegodnym omawiania. I jak się przekonałem, nie znajdującym masowego poparcia wśród Polek!