Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jeff Bezos, założyciel Amazona, najbogatszym człowiekiem na ziemi

(4)
Jego droga od garażowej firmy po giganta e-commerce i branżę kosmiczną to świetny scenariusz na film.
 • 2018-03-09 10:45 | kharper

  jego droga od garażowej firmy

  w wieku 26 lat zostal VP Bankers Trust......jakze naiwne i zenujace sa te goebellsowskie "mity" zalozycielskie, Bezos, jego matka byla spadkobierczynia do poteznej fortuny ziemskiej obaszarniczej w Texasie a rodzina od pokolen piastowala wladze i stanowiska w administracji USA, tzw Texanscy ksiazeta Waszyngtonu............zal mi was Polityko
 • 2018-03-09 18:09 | jakowalski

  Re:Jeff Bezos, założyciel Amazona, najbogatszym człowiekiem na ziemi

  kharper - otóż to. Na Bezosa harują w pocie czoła tysiące, także w Polsce. To nie ma nic wspólnego z elementarną uczciwością.
 • 2018-03-12 04:07 | maciekplacek

  Re:Jeff Bezos, założyciel Amazona, najbogatszym człowiekiem na ziemi

  kharper,
  Wielu rzeczy pieniadze nie daja, ze wymienie m.in.: inteligencji, wyobrazni, ambicji, etc. Wizjonerzy typu Ford, P.T. Barnum, R. Kroc, Bezos, Jobs, Musk praktycznie odkrywali "nowe lady". Nawet D.Trump rozpoczal od jednego miliona. Jestem gotow sfinansowac pomysl pod warunkiem, ze zwielokrotni wklad finansowy. Czekam na oferty.

  Sushi satushi a'la kowalski, prosze mi powiedziec ile powinien zarabiac ktos kto nic innego nie robi jak pakuje paczki, albo zamiata, albo wkreca zarowki.
  Brak wam sushi satushi a'la kowalski elementarnej znajomosci prowadzenia interesu.
 • 2018-03-13 21:33 | prenumeratorpolityki

  Jaka piekna laurka dla Amazona

  Jak na dziennikarke ktora zarzuca Polakom brak empatii wobec uchodzcow, rzadowi australijskiemu bezwzglednosc w traktowaniu uchodzcow w obozach umieszczonych poza Australia (dokad sa kierowani przy probie nielegalnego dostania sie na kontynent)...

  Napisala Pani taka piekna laureczke dla pracowawcy ktoremu w Polsce pracownicy umieraja na halach (przypadek z Kolbaskowa).. a pracownicy innych hal sadza sie w sadach pracy... wykrecajac sie jednym zdaniem o jakis nieprawidlowosciach....

  Myslalem ze tylko pan Cezary Kowanda pilnuje w Polityce interesow reklamodawcow (Kulczykow), a tu prosze...