Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak usprawnić firmę?

(1)
2018-03-09 21:47 | jardy82
Coraz częściej firmy wprowadzają rozmaite usprawnienia. Cały czas trwa walka z konkurencją, każdy chce działać jak najefektywniej, najszybciej i jak najmniejszym poniesionym kosztem. XXI wiek to era automatyzacji procesów, które wykonywał człowiek. Dawniej, sterta dokumentów, ręczne przepisywanie, uzupełnianie, przekazywanie, archiwizacja. Większość czasu i miejsca w firmie poświęcane było dokumentom. Obecnie wszystko jest zautomatyzowane, większosć dokumentów przechowywujemy na dyskach twardych w koputerach. Co jeśli, możemy wejść o krok wyżej? Firmy takie jak [url=http://www.innbusiness.pl/]inbusines[/url] wychodzą na przeciw przedsiębiorcom i oferują pomoc w wprowadzeniu elektornicznego obiegu dokumentów. Dzięki wprowadzeniu takiego systemu, praca staje się łatwiejsza, szybsza i co najważniejsze efektywnieszja. Jest to krok, na który każdy z właścicieli musi się zdecydować, by nie zostać daleko z tyłu za konkurencją. Jak wygląda to w Waszej firmie, lub w firmie, dla której pracujecie? Jesteście zadowoleni?