Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

O co chodzi w sporze Rumunii z kanadyjską korporacją?

(1)
Kanadyjska firma Gabriel Resources wniosła pozew do Międzynarodowego Trybunału Arbitrażowego przeciwko Rumunii na 4,4 mld dolarów. Korporacji cofnięto pozwolenie na wydobycie złota w kopalni Rosia Montana, którą kupiła 20 lat temu.
  • 2018-03-11 18:15 | woytek

    tak wygląda agresywna twarz globalnych spekulantów

    Czy PiS jest przygotowany na podobną agresję "Przedsiębiorstwa Holocaust" przeciwko Polsce i innym byłym demoludom po przyjęciu ustawy nr 1226.
    Czy opozycja polityczna w Polsce nie może zapytać PiS, co zrobi jak ta ustawa podrzucona Izbie Reprezentantów przez lobbystów wejdzie w życie?
    Czy PiS jest już zdecydowany na obiążenie młodych pokoleń Polaków kosztami własnego wasalizmu i na "czułą opiekę" obcych wojsk w Polsce , które będą pilnowały skutecznego ściągania tego haraczu ?