Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kawiarnia literacka

(2)
Pojawia się pytanie, komu będzie przysługiwał Status Artysty.
 • 2018-03-11 22:27 | woytek

  artystą jest ten artysta, który się za artystę sam uważa

  Jeżeli przyjmiemy kryterium disco-polowe, to Polska jest krajem artystów i wszyscy powinni być zwolnieni od podatku i płacić symboliczne składki ubezpieczeniowe. Po zadeklarowaniu, że jest się artystą, obywatel powinien dostać żółte papiery i dożywotnie miejsce w Senacie, który jest oazą artystów.
  Artysta powinien dostać również list żelazny, zwalniający go od odpowiedzialności za udział w rocznicach smoleńskich, które zdecydowanie nie są wydarzeniem artystycznym , ani happeningiem, mimo że są widowiskiem przyciągającym widownię.
 • 2018-03-12 08:58 | arkadia

  Re:Kawiarnia literacka

  Brodskiego też partyjna pani sędzia zapytała kiedyś "kto panu dał prawo być poetą?" Wszystko sprowadza się do tego że teraz będzie decydował o tym premier