Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Projekt nowego Kodeksu pracy – co się może zmienić?

(2)
26 dni urlopu dla każdego i rezygnacja z tzw. umów śmieciowych. Komisja Kodyfikacyjna Prawa Pracy przyjęła propozycje nowelizacji Kodeksu pracy.
  • 2018-03-14 23:59 | Mad Marx

    Re:Projekt nowego Kodeksu pracy – co się może zmienić?

    Pkt 9 to cofnięcie praw pracowniczych do XIX wieku. Oczywiście działacze związkowi powinni byc opłacani przez samych związkowców, ale nie można ograniczać pracownikom prawa do reprezentacji ich interesów wobec pracodawcy, choćby tych pracowników było tylko kilku. Widać, że Polska Zjednoczona PRawica, podobnie jak Partia do której spuścizny się ona dziś odwołuje, choć ciągle wyciera sobie gębę dobrem zwykłych ludzi ma ich w tzw głębokim poważaniu
  • 2018-03-16 11:16 | J.E. Baka

    Re:Projekt nowego Kodeksu pracy – co się może zmienić?

    W proponowanej postaci jest to Kodeks dobry tylko dla korporacji i ogólnie pracodawców, czyli krótko mówiąc z punktu widzenia pracownika - skandaliczny. Zamiast większej liczby dni urlopu - przykręcenie śruby i zmniejszenie elastyczności w jego wykorzystywaniu. Aż trudno uwierzyć, że pisał to ktoś spoza przedsiębiorców i prezesów korporacji. Wstyd!