Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak działa propaganda

(5)
Nieprawdy, półprawdy, niedorzeczności i niekończące się samochwalstwo władzy. Dlaczego tak wielu Polaków ani to drażni, ani żenuje; przeciwnie – wydaje się im podobać? Skąd ta nieodporność na propagandę?
 • 2018-03-16 18:22 | chrisptak

  Propaganda

  Nie można się z autorem nie zgodzić, ale to rysuje przed nami przynajmniej kilka pokoleniową ciemnote kulturową. Bo ile rodziców są na tyle mądrych i dyspozycyjnych aby dziś, w naszym kraju, stosować tą metode "tłumaczenia" dzieciom ? I ilu dzieci to dotyczy ? Pięć procent ? Dziesuęć w najlepszym wypadku... daleko inteligencja w polsce nie zajdzie..
 • 2018-03-17 14:25 | arkadia

  Re:Jak działa propaganda

  Jak śpiewał Młynarski " ludzie to lubią, ludzie to kupią, byle na chama , byle głośno , byle głupio" 65% Polaków w ostatnim roku nie przeczytało żadnej książki, np.Czesi to przy nas prawdziwe mole książowe. Poziom edukacj społeczeństwa , pewnych zwyczajów , nawyków kulturowych jest żenujący.Stałem ostatno przed witryną antykwariatu , za szybą " Reczpospolita Obojga Narodów " Jasienicy , para elegancko ubranych trzydziestolatków, i kobieta pyta mężczyznę "Jakich obojga narodów?" Przecież ci ludzie chodzili do jakiejś szkoły? Być może interesuje ich tylko "Taniec z gwiazdami" Takie czasy...
 • 2018-03-18 13:18 | arkadia

  Re:Jak działa propaganda

  jakowalski czy musiała upaść czy nie to inna para kaloszy.Ja pisze o niewiedzy ludzi
 • 2018-03-28 11:20 | andrzejowy

  Re:Jak działa propaganda

  Dla tych co nie wiedzą co to jest propaganda, wystarczy odpalić TV na dwóch dowolnych kanałach informacyjnych i porównać ton przekazywanych newsów. Powodzenia w poszukiwaniach prawdy!
 • 2018-06-13 10:37 | Sultan83

  Re:Jak działa propaganda

  TVP to propaganda w czystej postaci