Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wybory prezydenckie w Rosji zapewne wygra Putin

(6)
Centralna Komisja Wyborcza zarejestrowała ośmiu kandydatów. Aktywną kampanię wyborczą prowadzi jedynie córka mentora Putina Ksenia Sobczak.
 • 2018-03-17 20:08 | woytek

  to są wybory poniżej wszelkich standardów głoszonych przez Antoniego M.

  Tam są wybory prezydenckie wyreżyserowane, a w Polsce wolne i demokratyczne.
  Tam się wybiera kandydata spośród pseudokandydatów, a w Polsce wybiera się kandydata Prezesa.
  Opozycja w Polsce zabetonowana od czasu dezercji z funkcji premiera żelaznego kandydata na przyszłego prezydenta RP.
  Więc cieszmy się polskimi standardami wyborczymi.
 • 2018-03-17 20:39 | Manifest

  Re:Wybory prezydenckie w Rosji zapewne wygra Putin

  Niech się paniusia nie martwi o Putina. On daje sobie doskonale radę.
 • 2018-03-17 22:01 | lubat

  Re:Wybory prezydenckie w Rosji zapewne wygra Putin

  "Spośród ósemki kandydatów aktywną kampanię wyborczą prowadzi jedynie córka mentora Putina Ksenia Sobczak.(...) Pozostali pretendenci na najwyższy urząd w państwie są w cieniu, pozostają bierni."

  To stwierdzenie jest nieprawdziwe. Od kiedy zaczęła się kampania wyborcza TV Rossija pokazywała codziennie blok wyborczy, a w nim co robili kandydaci i ich sztaby wyborcze. Wszyscy kandydaci bardzo aktywnie działali, jeździli po całej Rosji, spotykali się z mieszkańcami i agitowali do swojego wyboru.
  Jeśli chodzi o Grudinina, to rzeczywiście spuścił z tonu, ale nie sądzę, by powodem był jego program - zarówno w Rosji, jak i w Polsce czytają to tylko fachowcy. Natomiast zaszkodziły mu mocno lokaty bankowe w Szwajcarii i Austrii, a nawet nie same lokaty, tylko fakt, że je ukrywał nie tylko przed opinią publiczną, ale także przed fiskusem.

  "Żaden z nich (kandydatów) nie jest opozycjonistą."
  Wygląda na to, że - parafrazując pewną szychę z III Rzeszy - o tym, kto jest w Rosji opozycjonistą, decyduję ja. Co musieli by ci ludzie zrobić, by dziennikarz polski/zachodni uznał ich za opozycjonistów?
 • 2018-03-18 12:36 | slima11

  Re:Wybory prezydenckie w Rosji zapewne wygra Putin

  MOich dwóch dziadków zamordowali Rosjanie.I nie chćę aby mordowali moje dzieci.Ale patrze na Putina i nie wiem co powiedzieć.A on wykorzystał casus Kosowa ,jest na Krymie i ziemiach Ukrainy,To te podłości.Ale po Jelcynie dał Rosjanom ,minimum egzystencji ,pogonił chierarchów do Londynu ,pozwalają swoim być bogatymi.Ma,poparcie większości obywateli ,czy nie ma?Musi stosować zamordyzm ,bo dużo narodowści czy nie?I za to sekowany przez zachod.A w Chinach strzelają w tył głowy ,okupują Tybet ,Dalaj Lama u nas już nie bywa ,i śą głaskani ,lubiani i nikt nie myśli aby ich za to krytykować?Na tympolega podlość dzisiejszej polityki.Bo Rosja bogata to bezpieczna ,a biedna to zagrożenie?No i ma przyjaciela ,ciepłego człowieka ,zamordystę.
 • 2018-03-19 02:20 | juziotrompka

  Re:Wybory prezydenckie w Rosji zapewne wygra Putin  Zapomnialo sie o krytyce USA i innych? Tylko Rosji sie boisz?
  U mnie w domu sie mowi: "Jak Bog chce ukarac to najpierw zabiera rozum".
  Mysle, ze... no wiesz.


  Dlatego wszystko co napisales tak naprawde jest bezwartosciowe.
 • 2018-03-19 21:02 | azur

  Re:Wybory prezydenckie w Rosji zapewne wygra Putin

  No właśnie, co dalej? Dalsze forsowanie zbrojeń kosztem poziomu życia zwykłych obywateli?