Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Senator Żaryn i jego „pozytywne mity” na temat polskości

(3)
Wszyscy ubabrani Peerelem należą do obozu zdrady narodowej. Suchą nogą przez komunę do polskości przejść mogły jedynie zwykłe rodziny. Oto motto senatora Jana Żaryna.
 • 2018-03-20 17:03 | sztubak

  pan Zaryn

  No to panowie i panie z wyżu demograficznego, roczniki od 46 do 60, mamy przechlapane, jesteśmy ubabrani PRL-em po kokardy.
  Jeszcze trochę a ci co leżeli staną się kombatantami zwalczającymi PRL a ci co pracowali to kolaboranci, czyli tym drugim dobciąć emerytury aby dać tym pierwszym.
 • 2018-03-20 22:31 | Aspiryna

  Re:Senator Żaryn i jego „pozytywne mity” na temat polskości

  A do tego

  "Jesteśmy dziś właściwie w punkcie startowym - powiedział w TOK FM senator PiS, prof. Jan Żaryn. Tak skomentował ustalenia TOK FM nt. opinii biegłych, którzy stwierdzili, że nie ma dowodów na zamach w Smoleńsku.

  Wnioskom biegłych, powołanych do tej sprawy przez prokuraturę, senator Żaryn przeciwstawiał jako równoważne wypowiedzi członków podkomisji Macierewicza."

  Zaryn prezentuje wspanialy pokaz ignorancji i pospolitego nieuctwa wciaz wspierajac obledne teorie Antoniego "Che" Macierewicza!
 • 2018-03-27 10:23 | facio

  Re:Senator Żaryn i jego „pozytywne mity” na temat polskości

  Stopień zidiocenia Jana Żaryna jest nawet trudny do oceny.Można się tylko dziwić,że człowiek bądż co bądż z cenzusem naukowym nie zdaje sobie z tego sprawy.