Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kolejne kobiety występują przeciwko Trumpowi

(2)
Ostatni przypadek przypomina historię, która 20 lat temu doprowadziła do impeachmentu prezydenta Billa Clintona.
  • 2018-03-22 15:05 | roman17

    Kolejne kobiety występują przeciwko Trumpowi

    Trump to żyła złota dla tych pań i dla mediów. Są to też osoby i środowiska, które płacą tym paniom ogromne pieniądze za mówienie o Trumpie. Panie to wykorzystują i nieważne jest czy mówią prawdę czy też zmyślają. Rosyjski wpływ na wybory powoli więdnie i przeciwnicy Trumpa teraz używają pań do kompromitacji i usunięcia go z urzędu. Jakie historie "kobiece" związane są z poprzednimi prezydentami USA? FDR, Eisenhower, JFK, LBJ, Clinton-wszyscy delikatnie mówiąc mieli kochanki. Na temat Buschów i Obamy na razie nic nie wiemy, ale nie wiadomo co będzie w przyszłości. Natomiast CNN i MSNBC jeszcze "żyją" dzięki Trumpowi. Po jego odejściu lub ewentualnym usunięciu z urzędu czeka je bankructwo. Podobnie jak i NYT i WP.
  • 2018-03-22 19:39 | Zdzislaw Kukula

    Re:Kolejne kobiety występują przeciwko Trumpowi

    jedyne co usprawiedliwia Trumpa to fakt ,ze uprawial ten seks zgodnie z zaleceniami JPII tzn NA GOLEGO ... to zostalo potwierdzone przez pania Stormy Daniels ... trzeba by jakos zmusic te panie by nie mogly dalej opowiadac szczegolow takich jak ,ze pan prezydent lubi calowac przez dluzszy czas ceepe ... I robi to przed jak I po stosunku, zeby nie mogly opowiadac o waleniu pomiedzy cyce I spuszczaniu sie na brzuch I inne szczegoly ...