Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Żyd, gej, muzułmanin i uchodźcy upiekli Polakom chleb

(9)
Salam Salti, jeden z bohaterów eksperymentu, opowiada, dlaczego wziął w nim udział i czemu miał służyć. A także o tym, jak żyje mu się w Polsce.
 • 2018-04-08 09:32 | jakowalski

  Jaki sens mają takie artykuły?

  Znów chcecie sprowadzić III świat do Polski?
 • 2018-04-08 15:58 | woytek

  Re:Żyd, gej, muzułmanin i uchodźcy upiekli Polakom chleb

  To bardzo wzruszająca opowieść o losach ludzkich. To politycy świata zachodniego i również niereformowalnego świata wschodniego zgotowali ten los milionom ludzi.
  Po obu stonach świata te same polityczne ambicje i ortodoksyjna religia doprowadzi świat do kolejnej wojny światowej.
 • 2018-04-08 18:21 | Alrus

  Re:Żyd, gej, muzułmanin i uchodźcy upiekli Polakom chleb

  Eksperyment określiłbym jako prowokacyjny oraz idiotyczny. Opiera się na tyleż nieprawdziwym co uparcie lansowanym przez różnej maści aktywistów lewicowych założeniu jakoby Polakom brakowało tolerancji. Nie brakuje, za to eksperymentatorzy zdają się nie rozumieć, że normalnych ludzi nie obchodzi co kto wyczynia pod swoją kołdrą, ani czy piekarz jest czarny, czerwony czy zielony, jak też ni ziębi nikogo ni grzeje jakiego jest wyznania albo pochodzenia. Za to nachalne epatowanie sprawami intymnymi albo nieistotnymi, przydawanie im wagi nadmiernej przez ciągłe wywlekanie na widok publiczny z jawnie podejrzliwym sondowaniem reakcji może drażnić i denerwować. Co za dużo, to niezdrowo, więc nic dziwnego że w końcu pojawia się także zniecierpliwienie czy ostre słowa. Tolerancja ma swoje granice i ci którzy dzięki niej cieszą się spokojem nie powinni tych granic przekraczać.
 • 2018-04-08 19:59 | Withold

  Re:Żyd, gej, muzułmanin i uchodźcy upiekli Polakom chleb

  Bakerman is baking bread... śpiewa po prostu "Laid Back". Okazuje się, że sporo jest mądrości w tej tautologii.
 • 2018-04-08 20:53 | Kavar

  Re:Żyd, gej, muzułmanin i uchodźcy upiekli Polakom chleb

  Juz nie wspomne,ze owi 'uchodzcy' po sprowadzeniu do Polski pierwsze co by zrobili,to ukrzyzowali owego Zyda, geja i apostate z islamu.Tez mi reprezentatywna proba. Ten pan nie ma nic wspolnego z najezdzcami sprowadzonymi przez Merkel.
 • 2018-04-09 07:34 | Alice_

  Re:Żyd, gej, muzułmanin i uchodźcy upiekli Polakom chleb

  Akurat ten facet do trzeciego świata nie należy, wykształcony, zaangażowany i świadomy. Trzeci świat to raczej stan umysłu. I trzeba przyznać, że takich ludzi niestety w Europie jest coraz więcej...
 • 2018-04-09 16:36 | Kavar

  Re:Żyd, gej, muzułmanin i uchodźcy upiekli Polakom chleb

  @Alice_
  'I trzeba przyznać, że takich ludzi niestety w Europie jest coraz więcej...'
  Owszem,ciagna hordami do Niemiec i Szwecji, zas Merkel te hordy pragnie skierowac do nas. Cos w rodzaju rozszerzonego samobojstwa.Wlasnie w imie tolerancji nie mozemy pozwolic im na osiedlenie sie tutaj.
 • 2018-04-10 08:07 | Margay

  Re:Żyd, gej, muzułmanin i uchodźcy upiekli Polakom chleb

  Dzien dobry.
  Przerazily mnie dotychczasowe komentarze. Tolerancja chyba na tym polega, ze sie toleruje "innych" niz my wlasnie, czyli tych moze mniej wyksztalconych, mniej zaangazowanych i mniej swiadomych. A jesli zalezy nam, zeby byli "bardziej" (wyksztalceni, zaangazowani, ...), to proponuje wziac sie do pracy i ksztalcic (tak jak sie ksztalci dzieci, nie przez jalowe gadanie, tylko przezwlasny dobry przyklad), dajmy powod, by angazowali sie glebiej i tak dalej. A dlaczego my? Dlaczego my sie mamy wysilic? A, no bo skoro jestesmy tacy "bardziej", to na nas wlasnie spada ten przywilej kazdej elity, od pradziejow. Zamiast odsylac "hordy dzikusow" do innego kraju, pokazmy swiatu, jak nalezy tego typu sytuacje rozwiazywac, dajmy swiatly przyklad, tu i teraz.
  Pozdrawiam.
 • 2018-04-16 08:30 | kaesjot

  Re:Żyd, gej, muzułmanin i uchodźcy upiekli Polakom chleb

  @Margay
  Wpuścisz lisa do swego kurnika ?
  Jest tez takie powiedzenie - lepiej uczyć się na cudzych błędach niż na własnych".
  Tu nie chodzi o jakąś irracjonalną ksenofobię - tu chodzi o zabezpieczenie spokojnego życia sobie i swoim bliskim.
  Ja bardzo chętnie POMAGAM innym ale nie będę za kogoś i na kogoś pracował kosztem własnych dzieci ani dostosowywał swe życie do żądań "sublokatora".
  Chce u mnie mieszkać to musi się dostosować do zasad u mnie obowiązujących.