Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wielkie rozdawanie pod flagą biało-czerwoną

(6)
Wyprawka dla każdego ucznia, obniżenie składek na ZUS i emerytury dla matek co najmniej czworga dzieci. Czy to wszystko pomoże odbudować sondażową siłę PiS?
 • 2018-04-15 09:43 | Dazan

  Re:Wielkie rozdawanie pod flagą biało-czerwoną

  Mimo iż Prawo i Sprawiedliwość żeruje "nieco" na zabobonach większości Polaków, żadna partia postpezetpeerowska nie zrobiła tyle dobrego dla kraju i dla normalnych, szarych obywateli polskich, co PiS. Z patia Kaczyńskich u steru władzy warunki bytowe Polaków poprawia się szybciej na tle reszty Unii. Mimo iż ideowo (osobiście) mogę być daleki od założeń niektórych pisudczyków, to trudno mi nie zauważać jak dużo dobrego partia ta zrobiła dla Polakoów i Polski. Również w kwestii rozbicia korupcji w sadach. Brawo, brawo, brawo!
 • 2018-04-15 09:58 | Withold

  Re:Wielkie rozdawanie pod flagą biało-czerwoną

  ...tymczasem o kontrofensywie programowej PO ani widu, ani słychu.

  Jaki program? To musi tak samo zdechnąć jak komunizm. Niestety, póki co "przepijemy domek babci" pod hasłami troski o wnuczka.
 • 2018-04-15 10:56 | dziunka1

  Re:Wielkie rozdawanie pod flagą biało-czerwoną

  Wielkie rozdawnictwo??Za popaprańców to było rozdawnictwo. Z samego VATu 250 miliardów.. I kupę kasy ze wszystkich,popapranych afer..To były czasy..
 • 2018-04-15 15:22 | Mad Marx

  Re:Wielkie rozdawanie pod flagą biało-czerwoną

  @ dazan
  "Nie wiem, co palisz ale daj trochę....;)
  Obecna koniunktura nie jest zasługą PiSu, tylko efektem koniunktury w Unii przede wszystkim w Niemczech. Co do zmniejszania dystansu, to jeżeli w Polsce wzrost gospodarczy wynosi ca5% a w Niemczech 2%, to znaczy, że dystans Polski do Niemiec się nie zmniejsza tylko zwiększa. Żeby się zaczął zmniejszać wzrost musiałby być 4x większy niż w Niemczech, bo PKB Niemiec jest czterokrotnie wyższy niż Polski
 • 2018-04-15 21:29 | Withold

  Re:Wielkie rozdawanie pod flagą biało-czerwoną

  Jest jeszcze coś. Żeby zrealizować ten program rozdawalnictwa+, PiS nie potrzebuje wygrać wybory samorządowe. Mają już teraz wszystkie środki i prawne możliwości na jego realizację. Opozycja jeśli jest cwana może powiedzieć wyborcom, dajcie nam władzę w samorządach, a my już tak jak rozliczyliśmy "nagrody" to teraz konsekwentnie dopilnujemy realizacji 300+, Mieszkanie+, emerytura+ itd...na zasadzie nieustającego nękania i kontroli obietnic. Obiecaliście, to dawajcie forsę. Jeśli PiS-owcy przejmą samorządy będą mogli się z tego wyłgać na zasadzie "wicie, rozumicie".
 • 2018-04-17 00:01 | ewa leonarda

  Re:Wielkie rozdawanie pod flagą biało-czerwoną

  #DAZAN oraz Dziunka
  jak się przyjrzymy wydatkom PiS, to można mieć wątpliwości.
  Podsumujmy
  - nagrody dla rządu
  - nagrody dla ludzi Prezydenta RP
  - nagrody dla pracowników Trybunału Konstytucyjnego
  - nagrody dla członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji
  - koszty przelotów pani Anders
  - koszty miesięcznic
  - koszty ochrony posła J. Kaczyńskiego
  - subwencje dla o. Rydzyka
  - koszty zakupu zbiorów sztuki fundacji Czartoryskich
  - wydatki MON dokonane przy pomocy kart kredytowych

  Wychodzi prawie miliard złotych.

  Proszę podliczyć jeszcze dochody ludzi PiS w spółkach skarbu Państwa, sprawy związane ze spółką Srebrna oraz wydatki państwa na ratowanie SKOKów.

  To nie jest oszczędne państwo zapowiadane przez PiS.